logo
tel. 608 481 888 40-555 Katowice, ul. Rolna 43c
facebook youtube

O nas

Pracownia Projektowa DN ARCHITEKCI

Jako Pracownia, jesteśmy autorskim zespołem architektów działającym na terenie Górnego Śląska, Małopolski, a także całego kraju. Ukończyliśmy Politechniki na Wydziałach Architektury w Gliwicach i w Krakowie. Razem, już od ponad 10 lat zajmujemy się projektowaniem. Klasyfikujemy siebie jako młodych architektów otwartych na ciekawe wizje i pomysły.

Współpracowaliśmy przy prestiżowych obiektach związanych z budownictwem mieszkaniowym oraz usługowo handlowym, a także przy obiektach zabytkowych i komercyjnych. Z równie wielką pasją zajmujemy się grafiką, małą architekturą jak i wielkokubaturowymi obiektami. Współpracujemy także przy wykonywaniu projektów wnętrz oraz indywidualnego prowadzenia Inwestycji!

Zajmujemy się projektowaniem graficznym, mamy doświadczenie w opracowywaniu kampanii reklamowych w skali kilki województw. Opracowywujemy profesjonalne wizualizacje oraz prezentacje multimedialne. Wraz ze swoimi współpracownikami z wszystkich branż stanowimy zespół gotowy podjąć się każdego zlecenia.

Zapraszam do współpracy!

arch. Agata Dubiel-Forysiak

  • Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
  • Odbyła praktykę dyplomową na uczelni Bauhaus w Dessau, w samym sercu nowoczesnej architektury funkcjonalnej, mającej ogromny wpływ na twórczość architektów.
  • Od 2001 roku posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej oraz jest członkiem Śląskiej Okręgowej Izby Architektów.
  • Swoje specjalistyczne doświadczenie zawodowe kształtowała od 1997 roku współpracując przy projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, w tym obiektów Służby Zdrowia.
  • Opracowywała także liczne zespoły mieszkaniowe, osiedla oraz indywidualne domy jednorodzinne.
  • W swoje karierze zawodowej pracowała także przy obiektach zabytkowych, wnętrzach zabytkowych, indywidualnych, związanych z funkcją gastronomiczną, biurową, hotelową oraz mieszkaniową.
  • Obecnie wyspecjalizowany projektant z uprawnieniami, merytoryczno-techniczna część pracowni DN ARCHITEKCI.
  • Profesjonalizm to jej domena, nie ma zadań nie do rozwiązania, nie ma problemów których nie można rozwiązać z myślą o dobru klienta.